Uwaga!!! Można się wkręcić!!!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Był piękny słoneczny dzień, obudziłem się zjadłem śniadanie i usiadłem przed komputer. Włączyłem przeglądarkę żeby sobie coś poszukać, patrzę na pocztę a tam wiadomość od kumpla, wysłał mi link za10groszy.pl. Postanowiłem wejść na niego i spróbować coś wylicytować.

Kupiłem bidy chociaż myślałem, że nie potrzebnie bo i tak nic nie wygram jak zawsze mam pecha. Pierwszą moją licytacją była karta, bon na 400zł, 200bidów które wykupiłem rozpadły się w mgnieniu oka więc postanowiłem wykupić następne i licytować dalej. Zauważcie, że już mnie to powoli wciągnęło, ale opłaciło się. Wygrałem tą kartę i byłem bardzo zadowolony. Siedziałem chyba z 3 godziny wpatrując się jak grają inni. Następnego dnia była sobota, weekend wolne od pracy, wstałem rano o siódmej i od razu przed kompa, oczywiście internet i ZA10GROSZY.PL siedziałem do wieczora grając o następne rzeczy, straciłem trochę bidów, ale też wygrałem 3 inne przedmioty.Nie będę się rozpisywał co to było ważne, że wygrałem. Zrobiłem sobie 30 minut przerwy musiałem ochłonąć:) Wróciłem do domu i znowu chcąc nie chcąc ciągnęło mnie na ten serwis patrzyłem się jak takie super nowoczesne przedmioty ludzie kupują za grosze jest to po prostu niesamowite. Naprawdę wciągnęło mnie to czułem to po sobie nie mogłem się od tego oderwać. Przesiedziałem do 3 rana kombinując skąd wziąć na bidy na koncie nie miałem kasy, ale dało się wykombinować.

Następnego dnia to samo, rodzice do mnie że jestem uzależniony od tej stronki, że całymi dniami przesiaduje, że to i tamto wiecie jak to rodzice 🙂 Ale po cichu pomyślałem że to chyba prawda. W ogóle nie widuje się ze znajomymi zaniedbałem porządki które do mnie należą i tak dalej tylko ten serwis nic innego nie widzę. Do dzisiaj potrafię przesiedzieć mnóstwo godz dziennie a do pracy wstaje nie wyspany:)

Piszę, ponieważ chciałem powiedzieć,że to wciąga, gdy już raz coś wygrasz to będziesz chciał jak najwięcej, bynajmniej ja tak mam.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.