Początek zabawy

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Zarejestrowałam się w serwisie za10groszy parę dni temu z polecenia męża. Wiem że za moją rejestrację otrzymał jakieś wirtualne pieniądze ale jeszcze nie wiem do końca o co chodzi. Przez pierwszy dzień obserwowałem jak wyglądają licytacje aby wiedzieć co mam robić i za ile licytować. 

Drugiego dnia wkroczyłam do akcji:) pewnie jak wszyscy na początek bon z bid-ami aukcja debiut. Straciłam 100 BID-ów i nic. Stwierdziłam że aukcje dla początkujących wcale nie są dobre bo osoby nowe na serwisie są bardzo zawzięte więc spróbowałam sił na zwykłej aukcji. Tym razem się udało bon jest Mój czułam ogromną radość z wygranej bo okazało się że zainwestowane pieniądze już się zwróciły a przecież mogę grać dalej. Z swoich pierwszych doświadczeń w serwisie mogę powiedzieć że większość aukcji lepiej odpuścić niż licytować do bardzo dużych kwot bo zawsze pod koniec jakiś nowy użytkownik może się podpiąć do aukcji i wtedy zawsze będzie na lepszej pozycji.

Zauważyłam również jedną ciekawą sprawę często widziałam jak np 6 osób licytowało się o bon i przy kwocie około 40-60gr ktoś włączał automat wszyscy wtedy automatycznie przestawali licytować a osoba z automatem wygrywała w 2 może 3 przebiciach. postanowiłam tego spróbować. Pierwsza aukcja i się udało włączyłam automat i wygrałam w zaledwie 2 przebiciach bon 50zł i 200 BID-ów. Postanowiłam spróbować jeszcze raz tej taktyki jednak okazało się, że nie ja jedyna próbuje w ten sposób wygrać aukcję!!

W licytacji bonu za 50zł (przebicie za 9 BID-ów) 4 osoby włączyły automat co daje 405 BID-ów dla każdej z osób z automatem. Aukcja toczyła się dalej pod koniec automatu chciałam licytować dalej ręcznie ponieważ myślałam że reszta osób zrezygnuje jednak szybko pojawiła się na aukcji nowa osoba która dopiero zaczęła licytację i włączyła automat a ja już niestety nie miałam czym licytować. Morał z tego taki że opcja liczenia że włączę automat i wygram jest dobra ale również bardzo ryzykowana


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.