Kumple też się wkręcili !!!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Witam, gdy zobaczyłem pierwszy raz ten serwis od razu coś we mnie zadrżało, jak zobaczyłem że takie drogie rzeczy sprzedają się za tak małą ilość pieniędzy, więc zacząłem działać.

 

Wykupiłem bidy i zacząłem licytować. W sumie nie wierzyłem że da się coś wygrać bo nigdy nic nie wygrałem, ale gdy licytowałem nagle wyskoczył napis ZAKOŃCZONA, patrzę a pod tym mój nick , że wygrałem. Byłem bardzo szczęśliwy nie mogłem powstrzymać radości, że pierwszy raz w życiu coś wygrałem. Nagroda przyszła już po dwóch dniach. Następnego dnia po otrzymaniu nagrody spotkałem się ze znajomymi i opowiedziałem im o wszystkim, że jest taki serwis na którym można wygrać znakomite rzeczy za grosze. Kumple powiedzieli, że słyszeli o tym (w sumie kto nie słyszał o tak fantastycznym serwisie, który daje ludziom tyle szczęścia.) Ale nie wierzyli, że da się wygrać. Zaprosiłem ich do siebie bo chciałem pokazać, że jest to możliwe, więc zacząłem licytować następny przedmiot, był to oryginalny perfum warty prawie 200 złotych. Ledwo co zacząłem licytacje aukcja się zakończyła, wygrałem perfum za grosze, po prostu nie wierzyłem. Znajomi nie mogli wyjść z podziwu. Powiedziałem im, żeby też spróbowali, oczywiście bez zastanawiania pobiegli do swych domów , żeby szybko odpalić internet i się zarejestrować na serwisie.

Po trzech dniach spotkałem się z kolegą miał na uszach oryginalne słuchawki, zapytałem go skąd ich ma, a on mi na to, że to dzięki mnie ma te słuchawki. Na początku nie wiedziałem o co mu chodzi, ale po chwili oświeciło mnie i odpowiedziałem za 10 groszy.pl on z uśmiechem na twarzy odpowiedział, że tak, że jednak jest to możliwe, że da się wygrać. Wszyscy znajomi dookoła są już w tym serwisie i każdy jest zadowolony bo każdy coś wygrał:). Jeżeli ktoś nie wierzy, że można w życiu coś wygrać niech spróbuje, a napewno się uda, ale tylko z serwisem ZA 10 GROSZY.PL POLECAM I POZDRAWIAM!!! Mateusz:)


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.