Przejrzałem na oczy?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Piszę ten tekst aby wspomóc trochę nowych użytkowników, którzy nie rzadko są skołowani i zdezorientowani. Nie wiedzą jak sobie poradzić w serwisie za10groszy.pl. W moim poście nie napiszę o radach na wygrywanie aukcji lecz o odpowiednich pierwszych krokach w serwisie.

Na początku trzeba zapoznać się z regulaminem i zrozumieć zasady rządzące stroną. W serwisie i jest to wielki plus wystawiane są tylko rzeczy nowe i oczywiście z gwarancją. Cena początkowa każdej aukcji wynosi 0 zł, jeżeli chcemy wziąć udział w licytacji to podbijamy cenę przedmiotu o 1 gr zwykle dzięki jednemu Bidowi ale nie zawsze. Od tego momentu odliczany jest czas do możliwego zakończenia aukcji zwykle 10 sekund, jeżeli przez ten czas nikt nie przebije twojej oferty to wygrywasz aukcje. I tu widać że gdy ma się szczęście to można wygrać coś ciekawego nawet za 1 gr. Lecz jeżeli ktoś w ciągu tych 10 sekund przebije naszą ofertę to cena jest podwyższana o 1 gr a zegar płynie od początku. 

Oczywiście nie każda aukcja jest taka standardowa, są różne rodzaje aukcji. Wcześniej chciałbym omówić sposoby podbijania ceny, możemy licytować ręcznie czyli ciągle klikając ale mamy także możliwość ustawienia automatu. Co w praktyce oznacza ustawienie maszyny która podbija cenę za nas, nawet jak jesteśmy wylogowani, żeby ustawić automat musimy podać liczbę przebić jaką chcemy wykorzystać. Oczywiście jeśli chcemy wziąć udział w jakiejkolwiek aukcji musimy posiadać Bidy, najłatwiejszym sposobem jest zakupienie ich za pomocą przelewu, karty bankowej lub wysłania SMS. Na początku zawsze lepiej poobserwować toczące się aukcję, porobić notatki i dopiero wtedy brać udział w licytacjach.

To chyba tyle podstawowych spraw. Chciałbym też powiedzieć młodym koleżankom i kolegom żeby nie bali rozpocząć swojej działalności w serwisie za10groszy.pl ponieważ zasady są przejrzyste i takie same dla każdego. Jeżeli czegoś nie rozumiecie zawsze możecie zajrzeć do regulaminu lub zapytać na blogu, to nic nie kosztuje a może uratować wasze bidy czyli pieniądze. Na koniec chciałbym życzyć wszystkim wielkich wygranych i oczywiście szczęścia.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. Odnosząc się to tytułu… ja też przejrzałam na oczy… licytacja bardzo wciągają.. pierwszą wygrałam lecz wymieniłam produkt na BIDY a drugą niestety przegrałam lecz nie zamierzam się poddać… rada ode mnie nie poddawać się bo warto.

    Odpowiedz
  2. Przecież to wszyscy wiedzą!…dziwię się ,że puszczono taki post.Ble,ble,ble…i jeszcze nie o wszystkim napisane co może pomóc żółtodziobowi.Proponuję autorowi dłużej poobserwować życie serwisu i dopiero dzielić się radami…o przepraszam nieporadnymi radami.

    pzdr
    R.H. w a(u)kcji

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.