Uczmy się na własnych błędach

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Witam mam na imię Krystian jestem z wami od niedawna ale zaobserwowałem że dużo osób gra już na tej wspaniałej stronce i co najważniejsze wygrywają ekstra przedmioty za niewielka cenę. Moja historia ze stroną za 10 groszy.pl zaczęła się pewnego wieczora, gdy siedząc w domku przed kominkiem po całym dniu pracy ujrzałem reklamę w telewizji i po chwili bez namysłu założyłem konto.

Na początku wykupiłem pakiet promocyjny 600 bidów za 45 złotych i zacząłem licytować na oślep , klikałem gdzie popadnie nie znając jeszcze zasad panujących na za 10 groszy pl. Po chwili na moim koncie nie zostało nic trochę się tym faktem zmartwiłem ale po chwili stwierdziłem że teraz tak łatwo się nie poddam i doładowałem konto za 30 zł wykupiłem 200 bidów i wkroczyłem do aukcji o bidy. Niestety nie udało mi się bo gracze zapewne grają już na tej stronie nie od miesiąca a ni dwóch są o de mnie bardziej doświadczeni i wiedzą że 200 bidów to nieraz troszkę za mało aby wygrać.

Minęło kilka minut i moje 200 bidów zasiliło konto nie mi a innemu graczowi no ale trudno raz się wygrywa raz się przegrywa . Są wśród nas gracze którzy mają troszkę więcej bidów i grają do końca. Po tej porażce byłem bardzo zdenerwowany i chciałam zlikwidować swoje konto, jednak chwila namysłu dodała mi siły i że kiedyś w końcu mi się uda no i udało moja wiara do wygranej wzrosła gdy mój kolega który pokazał mi tą stronę. Kilkoma bidami na moich oczach wygrał kartę podarunkową na 300 zł i to niebyła jego jedyna wygrana, wygrał wiele ciekawych przedmiotów zużywając kilka bidów przy tym. W ten sposób uwierzyłem ze się jednak da i to za kilka bidów po prostu trzeba trafić aukcje i mieć troszkę szczęścia a możecie wygrać swój wymarzony przedmiot za grosze zużywając kilka bidów, ale próbować trzeba nawet po największych porażkach.

Kilka razy od moich nieudanych prób udało mi się wygrać i jestem z tego powodu bardzo podbudowany i mam nadzieje ze wygrane będą mi się częściej przydarzać tak jak mojemu koledze bo naprawdę potrafi kilkoma bidami wygrać bardzo ciekawe przedmioty i oczywiście za grosze po prostu trzeba grac mieć odrobinę szczęścia i zdobywać doświadczenie ucząc się na własnych błędach.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.