KONKURS – Wygraj zaproszenie na Galę „Blog Roku 2012”!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Drodzy Blogowicze, 

Dla niewtajemniczonych, już 28 lutego br. odbędzie się wielka gala „BLOG ROKU 2012”, której sponsorem jest serwis za10groszy.pl.

Podczas tego wydarzenia, jak co roku, nagrodzeni zostaną autorzy blogów (w 10 kategoriach), które wzbudziły największe zainteresowanie wśród internautów. My mamy dla Ciebie dwuosobowe zaproszenie na tę właśnie Galę.   Oprócz udziału w samej uroczystości, która odbędzie się w dniu 28 lutego br. w Warszawie, zwycięzca naszego konkursu otrzyma 1000 Bidów, zapewnione zakwaterowanie po Gali oraz niezapomnianą przejażdżkę Limuzyną marki Hummer za10groszy.pl do miejsca, w którym odbędzie się ta, jakże oczekiwana przez wszystkich, Gala „BLOG ROKU 2012” oraz z powrotem do miejsca zakwaterowania.

Jeśli chcesz razem z nami spędzić ten ekscytujący wieczór, zapraszamy wzięcia udziału w naszym BLOGOWYM KONKURSIE!  Zasada jest tylko jedna: przekonaj nas, że Ty również posiadasz zdolności pisarskie i potrafisz przyciągać blogowiczów swoimi tekstami. Wyślij nam post Twojego autorstwa, który wzbudzi swoją tematyką (oczywiście związaną z serwisem za10groszy.pl) oraz kreatywnością zainteresowanie redakcji bloga za10groszy.pl.  Na Twój post czekamy od 18 do 22 lutego 2013.  Wysyłając tekst na adres blog@za10groszy.pl, koniecznie wpisz w tytule wiadomości “Konkurs Blog Roku 2012”.  Wyłonienie i ogłoszenie zwycięzcy naszego konkursu nastąpi w dniu 25 lutego na stronie Bloga za10groszy.pl.

Niecierpliwie czekamy na Wasze pierwsze posty i życzymy powodzenia 🙂
Pozdrawiamy!
Redakcja Bloga za10groszy.pl


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.