Nowicjusz też może odnieść sukces

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Witam ekipę serwisu”za10groszy” i wszystkich, którzy rozpoczynają albo już od dłuższego czasu bidują! Jest to mój pierwszy artykuł, który postanowiłem napisać zaraz po mojej pierwszej aukcji, w której brałem udział. Kolejny raz sprawdziło się powiedzenie które zawsze mówią mi znajomi: Tomek tyś to w „czepku urodzony” no i mieli rację, szczęście dopisało mi i tym razem. Pierwsza licytacja (bon na 50zł+200bidów) do końca aukcji 5 min, przede mną licytowały 3 osoby, obserwuję aukcję i czekam, czy pojawią się następni licytujący. Gdy zostało 15 sekund pojawiły się następne osoby, moja spocona ręka drży na myszce, a w głowie wielki mętlik – kliknąć nie kliknąć. Gdy zegar doszedł do ostatnich 2 sekund, adrenalina wzięła górę i zawładnęła moim umysłem oraz ciałem, w tym też momencie energicznym ruchem palec nacisnął klawisz myszy.

Po następnej sekundzie widzę napis koniec aukcji, a ja zostałem jej zwycięzcą. Cała ta sytuacja tak mnie nakręciła i opowiadam o niej w rodzinie, że żona się obawia, co będzie po wypłacie. Mam nadzieję, że to nie ostatnia moja wygrana w tym portalu, a z pewnością będę tu częstym gościem, bo warto czasem sprawić bliskiej osobie ładny prezent, który można tu ustrzelić za bardzo przyzwoitą cenę. Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych licytacji. Tomasz


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. “Gdy zegar doszedł do ostatnich 2 sekund, adrenalina wzięła górę i zawładnęła moim umysłem oraz ciałem, w tym też momencie energicznym ruchem palec nacisnął klawisz myszy.
    Po następnej sekundzie widzę napis koniec aukcji, a ja zostałem jej zwycięzcą. “
    o ile mi wiadomo gdy ktoś przebije zaegar zaczyna odliczanie ponownie od 15 lub 10s. ….

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.