Mam dla Was bombę

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Witam! Parę dni temu, jeden z moich bliskich znajomych zadzwonił do mnie z informacją że ma dla mnie “bombę”. Oczywiście chodziło o temat:) Krótka wymiana zdań, czy jestem w domu, czy sam i tak dalej, jak to pomiędzy facetami. Oczywiście lekko już zainteresowany, na wszystkie odpowiedzi odpowiadałem “TAK”.

Po kilkunastu minutach kumpel pojawił się u mnie i się zaczęło… Szybka opowieść, jaki to mamy nowy serwis, jakie to produkty na nim występują no i wspomniana wcześniej “bomba”– ceny! W związku z tym że jestem człowiekiem typu “jak nie zobaczę to nie uwierzę”, od razu odpaliliśmy kompa. I tu powinienem przerwać opisywanie sytuacji, bo… licytuję następny produkt:) ale nie, podzielę się do końca opowieścią.

Po wejściu na stronę znalazłem wiele wylicytowanych już przedmiotów za niewielkie pieniądze. I tu zapaliła się moja lampka ostrzegawcza! Ale po przeczytaniu regulaminu oraz bloga wiele rzeczy stało się jasnych. Po prostu musisz się zalogować, kupić kilka BIDów (ciekawe też skąd taka nazwa skoro kojarzy się z “bidą” a powinno być wręcz odwrotnie), i możesz zaczynać. Skoro już zostałem mocno zaintrygowany przez kolegę, skoro już zobaczyłem co można kupić i nie przeczę, spodobały mi się ceny, to DLACZEGO nie zacząć działać na siebie? Kupiłem Bidy (po promocyjnej cenie) dzięki serwisowi:) i huuuuuuuuuura zaczęło się! Zacząłem licytować telefon NOKIA ASHA, bo potrzebuję dla żony i… po kilkunastu minutach wylicytowałem nowiuteńki, czerwony – bo dla kobiety:) telefon za… 5,58 zł!!!!!! NIEWIARYGODNE, a jednak.

Teraz czekam na przesyłkę ale to nie koniec, rozpocząłem kompletować następne potrzebne artykuły dzięki serwisowi za10groszy.pl. Teraz biorę udział w promocjach, gdzie można dostać darmowe bidy (zdobyłem ich już 600!!!) i jak będę miał ich wraz z zakupem więcej to zalicytuję większe rzeczy. Polecam wszystkim słowami, jakimi ja poznałem portal za10groszy.pl MAM DLA WAS BOMBĘ (całkiem niegroźną), no chyba że się uzależnicie jak ja! Pozdrawiam, Bromba


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.