Jeszcze tu wrócę

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Portal za 10groszy.pl odkryłam przypadkiem na forum jednej ze stron internetowych 3 lata temu. Poczytałam trochę i zniechęciła mnie jedna opinia, która dotyczyła zakupu bidów. Wtedy nie spodobało mi się, że żeby licytować, trzeba kupić pakiet, dlatego też nie rejestrowałam się wtedy i zostawiłam ten temat, aż do ujrzenia tej stronki w reklamie tv dwa tygodnie temu.

Stwierdziłam że skoro serwis aukcyjny za 10groszy.pl nadal istnieje, to musi jednak coś w tym być 🙂 Zarejestrowałam się, zakupiłam od razu bidy przez sms, ale że jako jestem niedoświadczona w tym temacie, wykorzystałam prawie wszystkie, zostało mi zaledwie 9 bidów. Postanowiłam, że zostawię je na aukcje rosnących pakietów bidów.

 

No i za jednym kliknięciem udało mi się. Zdobyłam 66 bidów za 4 grosze, może niewiele, ale jaka radość :D. Teraz postanowiłam rozważniej podchodzić do aukcji. Jako że bidy nie tracą ważności, pomalutku pozwolę sobie pozbierać dość pokaźną sumkę i wtedy wrócę pełna optymizmu i siły do walki. Jeszcze jedna rzecz. Czy moglibyście rozważyć propozycję, by na aukcjach były portfele, jakieś torebki, może znanych firm np: Louis Vuitton, D&G,Versace. Pozdrawiam, anna8711


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.