Nigdzie indziej

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Przeglądałem ostatnio wiele portali aukcyjnych w poszukiwaniu laptopa, lecz żadna z cen nie była dla mnie satysfakcjonująca. Wreszcie dowiedziałem się od znajomego o istnieniu portalu za10groszy.pl. Gdy moim oczom ukazała się masa produktów, która została wylicytowana za kilka lub kilkanaście groszy, pomyślałem czy to może być realne.

Stwierdziłem że nikt nie jest w stanie sprzedawać tylu przedmiotów w tak atrakcyjnych cenach. Zapragnąłem założyć konto na tym portalu, ale zastanawiałem się, czy nie będzie w tym żadnego haczyka, czyli np. aby dokończyć rejestrację w serwisie musiał bym wysłać SMS-a który jest bardzo drogi. Dopytałem znajomych o parę szczegółów i jak dowiedziałem się, że rejestracja jest bezpłatna to po chwili byłem już kolejnym członkiem tej świetnej zabawy.

Byłem bardzo zadowolony ponieważ założenie konta trwało zaledwie kilka chwil i nie zawierało zbędnych pytań. Przez pierwsze chwile rozgryzałem, na czym polegają te licytacje. Raz było lepiej a raz gorzej, bywały dni trudne, w których traciłem dużo bidów i nic nie wygrywałem. Na szczęście przeważały te szczęśliwe, w których za parę groszy wygrywałem rzecz o dość dużej wartości. To właśnie te dni zachęcały mnie do ciągłego korzystania z tego portalu. Gdy nabrałem już dość dużo doświadczenia, stwierdziłem, że już czas na osiągnięcie swojego celu, czyli wylicytowania laptopa. Wyszukałem aukcję i zacząłem licytować. Na początku wcale nie szło mi tak dobrze, bo kilka razy przegrałem i traciłem bidy, lecz w końcu nadszedł dzień, w którym udało mi się wylicytować mojego upragnionego laptopa. Miałem wielkie szczęście, bo praktycznie po kilku kliknięciach sprzęt był mój. Byłem niesamowicie szczęśliwy i nie mogłem doczekać się, kiedy go dostanę. Bardzo pochwalam tę stronę i cały zespół za10groszy.pl, bo to dzięki temu wspaniałemu portalowi mogę się cieszyć wieloma nowymi rzeczami w domu. Zachęcam wszystkich do korzystania z tego portalu, bo jest to niesamowita przygoda.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.