Zbieram siły

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Witam wszystkich serdecznie. Przygodę z serwisem za10groszy.pl zacząłem niedawno, a dowiedziałem się o nim oglądając telewizję. Z ciekawości otworzyłem przeglądarkę i wstukałem nazwę serwisu. Moim oczom ukazało się mnóstwo aukcji w bardzo atrakcyjnych cenach. Szczególnie zainteresowały mnie laptopy, gdyż jestem studentem i przydałby mi się nowy sprzęt, a kto by nie chciał kupić nowego komputera za 10 zł? Szybko przeczytałem regulamin i kupiłem pierwsze bidy. Na początku byłem zmartwiony, że wymarzony laptop zniknie po chwili, jak będę musiał czekać na zaksięgowanie pieniędzy.

 

Na szczęście okazało się, że nie musiałem czekać, operator Przelewy24 umożliwił mi szybką transakcję i już po 5 minutach od założenia konta mogłem cieszyć się dostępem do wszystkich aukcji.

Opracowałem pewną strategię dla początkujących kupujących, a mianowicie zakup pakietu 200 bidów za 30 zł (w tej samej cenie przez SMS można kupić tylko jest 95) i śledzenie aukcji o niskich wartościach, najlepiej bonów pieniężnych + 200 bid.

200 bidów na start – może się wydawać, że to mało, biorąc pod uwagę, że niektóre podbicia kosztują nawet 9 bidów, ale nie martwcie się, serwis lubi swoich użytkowników i umożliwia wygranie 100 bidów na aukcji. Wystarczy tylko przebić ofertę gdy trwa konkurs „Strzał w dziesiątkę” i można wygrać darmowe BIDy. Mój przewodnik dla początkujących wyglądałby tak: kup najtańszy pakiet bidów – uczestnicz w aukcjach z gratisowymi bidami – zawsze podbijaj chociaż raz aukcję z tarczą Trzymając się tych wskazówek bardzo szybko można zdobyć 1000 lub więcej bidów. Pamiętajcie, nie spieszcie się, nie dawajcie się ponieść chwili i emocjom. Po uzbieraniu większej ilości bidów spróbujcie swoich szans w walce o ciekawe nagrody. Pozdrawiam GAB0R


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. Ja jeszcze nigdy nie trafiłem 1000 bidów,moderatorzy mogli by napisać ile jest takich wygranych w ciągu jednego dnia…A może jedna lub wcale.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.