4. urodziny za10groszy.pl !

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Drodzy Użytkownicy! 13 października minęły właśnie dokładnie cztery lata od kiedy Serwis za10groszy.pl ruszył z Wami w BIDową przygodę.

Od tego dnia za10groszy.pl nieustannie się rozwija i szuka nowych pomysłów, by móc zaoferować Wam coraz większe emocje i pozytywne wrażenia związane licytacjami. Udało nam się odnieść sukces, gdyż obecnie, dzięki Wam, mamy na koncie już ponad 320 tysięcy zakończonych Aukcji!! Korzystając z tej wyjątkowej okazji, jaką są nasze 4. urodziny, chcielibyśmy życzyć Wam wielu następnych niezapomnianych licytacji oraz wygranych w jak najniższych cenach.
Przy okazji dziękujemy też, że dzielicie się z nami Waszymi osiągnięciami, wrażeniami oraz ciekawymi przygodami, które codziennie goszczą na naszym Blogu. To dzięki Wam Blog za10groszy.pl opublikował już ponad prawie tysiąc postów oraz kilka tysięcy komentarzy! Mamy nadzieję, że Wasza duża aktywność świadczy o tym, że sprostaliśmy Waszym oczekiwaniom.
Z myślą o Was będziemy zatem w dalszym ciągu wprowadzać coraz to nowsze funkcje i oferty do Waszego ulubionego Serwisu aukcyjnego.
Dziękujemy i pozdrawiamy!
Zespół za10groszy.pl


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.