Działałem zbyt pochopnie

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Moja pierwsza aukcja zakończyła się wielką przegraną i wielką stratą pieniędzy, bo działałem trochę zbyt pochopnie. Chęć wygranej była tak wielka, że nie patrzyłem na nic – tylko na to żeby wygrać. Wiadomo, że by móc licytować trzeba mieć BIDY. Kupiłem pakiet, po czym zaczęła się aukcja mojego wymarzonego telewizora LED. Im dłużej trwała aukcja, tym bardziej mnie wciągała i przekonywała do możliwości wygrania. Niestety, aukcja trwała i trwała, a ja musiałem się w końcu wycofać z błahego powodu – braku pieniędzy do dalszej licytacji. Niesmak przegranej był bardzo gorzki – straciłem 900zł. Po pewnym czasie, gdy opadły już emocje, wróciłem do serwisu, niczym bumerang, z wielką chęcią kolejnej walki.

Na początek wybrałem coś małego… i tu miła niespodzianka, bo po krótkiej walce wygrałem bon na 100 zł. To był dobry cel, a aukcja trwała bardzo krótko. To mnie umocniło w stwierdzeniu, że jednak można coć wygrać, trzeba tylko wierzyć w zasady serwisu i działać rozsądnie. Krok po kroku, obserwując przebiegające aukcje, ucząc się zasad i wytrwałości na pewno można osiągnąć swój cel. Każda aukcja jest inna, inna wartość przedmiotu i inna ilość aukcjonujących. Przy odrobinie szczęścia można wygrać wartościowe przedmioty, zyskując dość pokaźną sumę pieniędzy. Serwis aukcyjny za10groszy ma duży wybór towarów i każdy znajdzie coś dla siebie. Myśle że w niedługim czasie znowu będę walczył o wygraną. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do odwiedzania serwisu.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. Witam wszystkich ,po jednym dniu licytowania tutaj jestem w zasadzie na swoim ,choć nie uczestniczyłem w tych największych a skupiłem się na mniej wartościowych w celu nauki ,bo praktyka najlępszą nauką jest. Jednak stwierdzam ,że jak w każdych loteriach mimo pewnych wyuczonych i zauważonych technik przebijania , wyczucie czasu ale przede wszystkim szczęście jest najważniejsze by wygrać. Niemniej zachęcam każdego do wyprobowania swoich sił na tym portalu .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.