Zwroty nadużywane na czacie

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Ostatnio dało się zaobserwować na czacie tendencję do używania zwrotów niezgodnie z ich przeznaczeniem. Każdy pewnie to zauważył i ubawił po pachy.

Ludziska klikają zapewne tylko dla samego klikania a nie po to, żeby przekazać to, co potrzeba i co akurat należy. Jak dla mnie najśmieszniejsze są następujące zwroty:

 -“Witam serdecznie starych wyjadaczy” – okładają się nimi nawet Ci co raptem 2 lub 3 dni, tygodnie, miesiące temu zawitali do serwisu. Używają go też ci użytkownicy, którzy chcą się przypodobać, aby mogli wylicytować nawet te marne 100 bidów. Także nawet wazelina nie jest potrzebna. Widząc takie wpisy od razu wiadomo, że można się z nimi pobawić, bo i tak odpuszczą.

– “To moje” – tu akcja jest podobna. Osobnik taki ma nadzieję, że inni gracze się zlitują i odpuszczą. Zwykle jest tak, że taki delikwent klika z palca, a gdy widzi wchodzący automat to ucieka, gdzie pieprz rośnie ( przy aukcjach o bidy).

– “Nie odpuszczę” – i odpuszcza gdy tylko ktoś włączy automat, albo gdy straci swoje uciułane 135 bidów

– “Ty hieno!” – oj! Przy tym zwrocie jest “wolna amerykanaka”. Takim oto zwrotem zostają ochrzczeni nawet Ci, co zaczynają licytację na samym jej początku, ale weszli w drogę “zaklepywaczom”. I wtedy “zaklepywacze” działaja jak hieny i nękają użytkownika, który w ich mniemaniu jest hieną. Rzeczywistość jest jednak odwrotna.

Te zwroty proponowałbym serwisowi usunąć, aby nie były używane bez sensu. Oczywiście każdy ma inne zdanie i może inne zwroty wydają mu się śmieszne i nadużywane. Ja odniosłem się tylko do tych czterech.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. Ty sie zajmij lepiej licytowaniem a nie zwrotami . Sa tu od zawsze i niech tak zostanie . Ja jestem tu od bardzo długo i mi sie podoba.A pośmiać tez sie czasami można – owszem :)Ale czy to cos złego :):):)

    Odpowiedz
  2. A co ci to graczu przeszkadza – niech sobie pisza

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.