Nowy i farciarz

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Witam wszystkich użytkowników za10groszy.pl. O serwisie dowiedziałem się od znajomych. Długo zwlekałem z założeniem konta i licytowaniem ponieważ nie wierzyłem że można tu cokolwiek wygrać.

Opinie znajomych były różne: jedni wygrywali drobne rzeczy, inni nie wygrali nic. Jednak pomimo tego postanowiłem zaryzykować i spróbować swoich sił. Od dłuższego czasu zamierzałem zakupić aparat fotograficzny, a ponieważ serwis dysponuje dużą ilością aparatów, dosłownie “do wyboru do koloru”, postanowiłem spróbować.

Krótka obserwacja licytacji, szybka rejestracja na serwisie, zakup BID-ów i ruszyłem do zabawy z przyjemnym dreszczykiem emocji.

Nie była to żadna aukcja debiut, ja jestem nowicjuszem i tu taka wygrana! 

Przystąpiłem do licytacji aparatu Nikon D5100, po chwili zostałem ja i jeszcze jeden użytkownik. Po kilku minutach obserwowania licytacji do której przystąpiłem postanowiłem zerknąć na zakończone aukcje. Zainteresowanie jakimi cieszą sie aparaty jest duże dlatego zacząłem wątpić w to, że uda mi się go wylicytować.

Wartość tego aparatu jest wysoka więc i chętnych też na pewno dużo, wróciłem z powrotem na stronę aukcji patrze … i nie wierzę własnym oczom – licytacja zakończona a zwycięzcą jestem ja. Nie mogłem w to długo uwierzyć.

Pomimo tego, iż jestem tu nowym użytkownikiem już szczęście się do mnie uśmiechnęło. Nie była to żadna aukcja debiut, ja jestem nowicjuszem i tu taka wygrana! Po kilku dniach zacząłem jednak przypuszczać, że serwis nie prześle mi aparatu gdyż jak mi sie wydawało długo czekałem na weryfikację zakończonej aukcji, ponieważ trwało to 6 dni. Jednak w ubiegły czwartek otrzymałem e-mail od za10groszy.pl, iż weryfikacja została zakończona a następnego dnia aparat miałem już w ręku.

Paczka dotarła do mnie bardzo dobrze zabezpieczona więc aparat był nienaruszony.

Paczka dotarła do mnie bardzo dobrze zabezpieczona więc aparat był nienaruszony. Sprzęt jest profesjonalny a dla mnie czyli amatora stanowi znakomitą lekcję robienia zdjęć. Umożliwia wyrażenie artystycznej wrażliwości oraz niestandardowe podejście do fotografowania i filmowania.

Pozwala na robienie zdjęć z różnych kątów oraz korzystanie z szerokiej gamy efektów specjalnych, przy zapewnieniu rewelacyjnej jakości obrazu. Moja żona nie mogła uwierzyć, że za grosze wylicytowałem to cudeńko. Dopiero jak go przysłali uwierzyła i teraz jest zachwycona nowym nabytkiem. Jest on moją pierwszą wygraną ale mam nadzieje, że nie ostatnią.

Będę dalej próbował swoich sił na za 10groszy.pl.

Podziękowania ogromne dla Biura Obsługi Klienta portalu za10groszy.pl za błyskawiczne odpowiedzi na liczne pytania w sprawie weryfikacji. Jeszcze raz dziękuję za10groszy.pl.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.