Mecz

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Polska,biało-czerwoni… Od wczorajszego wieczoru cały czas po mojej głowie tylko to się kręci. Piękny mecz, nie uważacie? A przecież jeszcze sporo przed tym meczem my sami, kibice, Polacy postawiliśmy na naszych wspaniałych chłopakach „krzyżyk”.

Twierdziliśmy, że „Sborna” nasze „Orzełki” rozniesie w drobny mak; że Rosjanie to potęga; że nie mamy z nimi szans. Ale jak się chce, jeśli jest wiara i chęć podjęcia walki to można zrobić bardzo wiele. To właśnie wczorajszego wieczora pokazała nasza duma i chwała. Ale co ma moja wypowiedź do serwisu za10groszy.pl?

Otóż wbrew pozorom bardzo dużo. Tu też są nicki, które jak tylko pojawią się na licytacjach, powodują drżenie serc innych uczestników. To „starzy wyjadacze” albo „hieny”. Ale moi drodzy, nie taki diabeł straszny jak go malują. Ostatnio brałam udział w licytacjach z takimi „osobnikami” i zakończyły się one moim sukcesem.

Chcieć to móc. Nie można od razu się poddawać. Przez całe życie nie pojedziesz na swoim nazwisku (nicku), bo zawsze może się znaleźć ktoś lepszy, odważniejszy, kto Cię pokona. W tym serwisie, tak jak w meczu, bardzo ważną rolę odgrywa taktyka, spokój, opanowanie i konsekwencja w działaniu. Kiedy posiądzie się te umiejętności, to nawet mając kilkadziesiąt bidów, możesz osiągnąć sukces. Czego Wam i sobie życzę. Jesteśmy z Wami, Polacy jesteśmy z Wami…

Pozdrawiam, 

Agnieszka(agafrog)


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. szkoda ze przegralismy mielismy 5 akcji w 1 połowie no ale co zrobic ze nasi polacy nie umia grac:D

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.