Wygrywajmy i dajmy wygrać innym

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Witam wszystkich jestem z Wami od niedawna, bo od około miesiąca a już zauważyłam, że duża ilość grających jest nie fair w stosunku do innych graczy, którzy kupują bidy, aby coś wygrać. Moja historia zaczęła się pewnego wieczora, gdy siedząc i nudząc się po całym dni pracy ujrzałam reklamę i po chwili bez namysłu założyłam konto.

Na początek doładowałam konto na 600 bidów i zaczęłam licytować jak ślepy. Klikałam gdzie popadło nie znając jeszcze reguł i zasad panujących na za10groszy. Po chwili moje konto zostało wyczyszczone do zera za sprawą mojej niewiedzy. Trochę się tym faktem zmartwiłam, ale po chwili obczajania aukcji stwierdziłam, że teraz tak łatwo nie stracę moich bidów i doładowałam konto na 1000 bidów i wkroczyłam do aukcji o bidy. Niestety nie przypuszczałam, że kilka graczy jest starymi wyjadaczami i tylko czyhają na takich jak ja. Byłam twarda. Jednak minęło kilka godzin i moje 18 tysiecy bidów zasiliło konto pewnemu użytkownikowi, który jak obserwuję, nigdy nie odpuszcza. Trudno, są wśród nas gracze uczciwi i tacy, którzy czyhają na łatwy łup. Po tej porażce byłam pełna złości i chciałam zlikwidować swoje konto, jednak chwila refleksji dodała mi siły i otuchy, że kiedyś ta pierwsza wygrana musi nastąpić. No i udało się. Kilkoma bidami wygrałam bon na 250 zł. W ten sposób niemożliwe stało się faktem i to za kilka bidów.

Po prostu trzeba trafić na uczciwego gracza, który tez czasami da innym wygrać tracąc na tym bidy, ale jak to mówią „raz kozie śmierć” i próbować trzeba nawet po największych porażkach. Kilka razy już wygrałam i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa a zarazem pełna nadziei na to, że te wygrane będą mi się zdarzać częściej. Zaczęłam strzelać w tarczę i stwierdzam, że jest to naprawdę świetny sposób na zwiększenie sobie bidów na swoim koncie. Polecam te stronkę każdemu kto jest pełen obaw i życzę wszystkim udanych licytacji i uczciwych współgrających. Pozdrawiam serdecznie.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.