Odnośnie nowych propozycji

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Kochani! Piszę, gdyż na blogu coraz częściej czytam o nowych pomysłach i sugestiach. Wiadomą sprawą jest to, że serwis powinien nieustannie się rozwijać i wprowadzać nowe funkcje. Jednak niektóre Wasze pomysły są tak beznadziejne, że w ogóle nie wyobrażam sobie ich zastosowania w praktyce! Mówiąc konkretniej najlepiej będzie jeśli przytoczę parę przykładów… Pojawił się pomysł, aby na serwisie można było zamienić ilość BIDów na konkretną nagrodę (tzw. gwarantowaną) za kolosalną ilość bidów. W całej tej zabawie chodzi o to, aby się bawić przebijając innych i zużyć przy tym jak najmniejszą ilości bidów. 

Jeśli pojawi się możliwość wymiany to zabawa straci sens! Każdemu z nas niewątpliwie największą frajdę sprawia fakt, że możemy wygrać coś za symboliczną złotówkę. Tym bardziej, że inne serwisy oferują już taką zamianę „coś za coś”, a wyjątkowość serwisu za10groszy polega na tym, że jest różne od wszystkich pozostałych… Kolejny pomysł jaki mi nie przypadł do gustu to obstawianie, który użytkownik wygra aukcję. Przecież serwis za10groszy to nie zakłady bukmacherskie, żeby bawić się w takie coś. Zamiast tracić bidy na obstawianie, lepiej wziąć udział w aukcji i zawalczyć o wygraną.

Osoba sugerująca wprowadzenie takiego pomysłu chciała pewnie, aby serwis wprowadził więcej możliwości wygrywania bidów, ale moim zdaniem nie tędy droga! Każdy, kto teraz to czyta myśli pewnie sobie, że łatwo jest krytykować innych a trudniej samemu coś wymyślić, dlatego w tym miejscu pragnę przedstawić moją propozycję. A mianowicie, aby otrzymać 100 BIDów należy przez miesiąc codziennie się logować i brać udział w przynajmniej dwóch aukcjach tygodniowo, a w nagrodę otrzymamy taki pakiet bidów, dla stałych bywalców. Jest to rozwiązanie, które w drastyczny sposób, nie naruszy naszych kont, a przynajmniej zmotywuje do codziennych odwiedzin serwisu za10groszy.pl. Wiadomo, że nie każdemu ten pomysł przypadnie do gustu, tak samo jak mi sugestie innych się nie spodobały. Na szczęście jest blog, na którym każdy może wyrazić swoje zdanie. Zapraszam do komentowanie mojego wpisu, bo kto wie, może dzięki Waszemu poparciu pomysł mój doczeka się realizacji?


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. Tak samo beznadziejny pomysł jak te które przytoczono powyżej.
    Pzdr

    Odpowiedz
  2. Uważam, że pomysł Bidy za logowanie jest bardzo trafny! Mam nadzieje ze serwis przemysli to i wprowadzi!:))

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.