Euforia po wygranej

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Witam serdecznie wszystkich czynnych w licytacjach posiadaczy kont w serwisie za10groszy.pl!!! Od mojego ostatniego wpisu na bloga, który został opublikowany 13 – ego grudnia bieżącego roku zmieniło się wiele i to na lepsze. Po otrzymaniu BIDów za ostatni wpis wziąłem udział w licytacji typu debiut oraz w licytacji bonu podarunkowego Sodexho za 50zł + 200 bidów.

Od samego początku zacząłem podstępnie licytować tj. zacząłem od kilku strzałów po czym od razu ustawiłem automat na 100 przebić. I powiem Wam szczerze, że to jest moja taktyka na następne licytacje. Nie wiązałem z tą licytacją żadnych nadziei. Uważam, że nadzieja jest matką głupich. Niedługo po ustawieniu automatu wylogowałem się z serwisu. Po około 15 – stu minutach sprawdziłem swoją pocztę i okazało się, że otrzymałem e-maila od serwisu za10groszy.pl informującego o wygranej bonu. Cena końcowa wynosiła 1,27 zł. Musiałem poczekać jeszcze na drugiego e-maila z serwisu z informacją o weryfikacji. I wtedy znów zaczęła się nerwówka. Pomyślałem, że znów jestem tak blisko a zarazem tak daleko od wygranej. Poczekałem jeszcze ok. 5 minut w zniecierpliwieniu i dostałem e-mail z informacją, że to właśnie ja wygrałem!!!

Czekam właśnie na bon podarunkowy. Gdy tylko go otrzymam, na pewno wyślę zdjęcie jak go wykorzystałem. Powoli będę kończył. Mam nadzieję, że wrażenia, które Wam teraz opisuję także zostaną opublikowane w serwisie za10groszy.pl. W najbliższym czasie, może nawet dziś, chciałbym przedstawić Wam wszystkim mój sposób i moje taktyki na licytacje. Ale przyjdzie na to czas i mam nadzieję, że również moje taktyki zostaną opublikowane i pomogą tym, którzy nie wygrali jeszcze żadnej licytacji. Pozdrawiam i do „przeczytania”!


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

4 Komentarze

 1. A jaka bedzie twoja taktyka zeby wygrac laptopa hahahah Wracaj ty lepiej do przedszkola 🙂

  Odpowiedz
 2. Swoją taktykę zostaw dla siebie, bo może być użyta przeciwko Tobie….
  życzliwa bidetta
  pozdrawiam serdecznie starych kamratów

  Odpowiedz
 3. taktyka, taktyka, a zycie i licytacje to drugie :))
  pozdrawienia dla bidetta- wjbleblee

  Odpowiedz
 4. Boskiii djmajor7 szczescia ci zycze bedzie ci potrzebne :):) A ty Grzesiu co sie obijasz — dawaj – dawaj 🙂 widzisz co sie robi 🙂
  Pozdrawiam i zycze wszystkim zdrowych wesolych i pogodnych Swiat Bozego narodzenia oraz Szczesliwego Nowego Roku . guciomeqabit ze Slaska

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.