Zmień swoje życie na lepsze

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Myślę, że jednym z największych błędów ludzkiego myślenia jest ciągłe myślenie o zaspokojeniu sobie bezpieczeństwa. Jest to ważne, bo każdy chce być pewnym jutra, jednak myślenie na każdym kroku o tym co za chwilę, jutro, pojutrze… Może zabrać nam to CO TERAZ!

Najbardziej pewna w życiu jest niepewność. Żyjąc non stop w przyszłości zabieramy sobie doświadczanie CHWILI OBECNEJ.  Czasem bardzo pragniemy być władcami świata, nie tylko siebie – ale i innych. Chcemy wszystko wziąć pod rozwagę, wszystko zaplanować. Nie dopuścić do żadnej nieoczekiwanej sytuacji… Jednak absolutna pewność wszystkiego jest niemożliwa do osiągnięcia! Jeśli zatem szukamy pewności w życiu – bądźmy świadomi, że szukając jej – nie znajdziemy jej. Im więcej czynników bierzemy pod uwagę, tym więcej pojawia się kombinacji powodując w naszej psychice zamęt wśród niezliczonych wprost możliwości. To powoduje narastający lęk. Jak to wszystko ogarnąć?

Czasami nie warto aż tak bardzo komplikować sobie życia. Szukając pewności zatracamy się w niepewności, bo boimy się wypuścić z rąk to, co nam znane. Największe zmiany w naszym życiu dokonują się w momentach przełomowych, kiedy jesteśmy już pod murem. Zrozumiałem to dzięki Wam. Dopiero kiedy straciłem trochę pieniędzy i kiedy straciłem poczucie własnej wartości, dotarło do mnie kim jestem!!! Przeczytałem na blogu wszystkie wpisy i doszedłem do wniosku, że sam jestem “hieną” tylko taką inną, gorszą od tych na aukcjach, bo ja zabrałem o wiele więcej! Wiem, że nie wrócę żonie tych lat, kiedy byłem strasznym egoistą i że największy żal pozostanie w niej a nie we mnie. Pomyślałem, że na aukcjach za10groszy toczy się również prawdziwe życie. Oprócz zabawy, przechwałek i porażek w grę wchodzą prawdziwe, ludzkie uczucia. Grają tu ludzie tacy jak ja, którzy mają niewiele i pragną czegoś więcej. Tak naprawdę to nawet “hiena -wyjadacz” nie jest tu bogaczem.

Nie wierzę by ktokolwiek inwestował tu tysiące na ogromne pakiety bidów. Mając pełny portfel szukamy okazji w sklepach a nie tam gdzie można kupić za grosze. Życzę powodzenia wszystkim, nawet hienom!!! Cieszcie się tym co Wasze, bo dla Was nikt litości i współczucia mieć nie będzie! Nie warto czekać do kryzysu, warto ZACZĄĆ ZMIENIAĆ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE JUŻ DZIŚ. Teraz, kiedy miałem chwilę zajrzałem po raz pierwszy do książki, którą czyta żona i zrozumiałem jak to możliwe, że mimo naszej bardzo trudnej sytuacji moja żona nadal potrafi się uśmiechać. Myślę, że poniższy cytat może pomóc tym, którzy stracili tu dużo nerwów, pieniędzy i wiary. „Ilekroć wychodzisz na zewnątrz miej radosną minę, noś głowę wysoko, jakbyś miał na niej koronę, i do samego dna nabieraj powietrze w płuca. Upijaj się słońcem, witaj znajomych uśmiechem i w każdy uścisk dłoni wkładaj duszę.

Nie obawiaj się, że zostaniesz źle zrozumiany, i nie trać ani minuty na myślenie o wrogach. Spróbuj jasno określić sobie w umyśle cel, do którego zmierzasz, a potem skieruj się tam bez zbaczania z drogi. Zawsze myśl o wielkich i wspaniałych rzeczach, które chcesz zrobić a wraz z upływem dni przekonasz się, że podświadomie chwytasz wszystkie sposobności do spełnienia marzeń, tak jak koralowce wychwytują z przepływającej fali wszystkie potrzebne im składniki. Wyobraź sobie zdolnego, uczciwego i pożytecznego człowieka, którym chcesz być, a idea ta z godziny na godzinę przemieni cię w takiego właśnie osobnika… Myśl jest najważniejsza. Utrzymuj się w tym myśleniu – bądź odważny, uczciwy i miej dobry charakter. Myśleć to właściwie tworzyć. Osiągamy wszystko, czego prawdziwie pożądamy, i każda szczera modlitwa jest wysłuchana. Stajemy się tacy jak ci, których nosimy w sercach. Miej radosną minę i noś dumnie koronę na swej głowie. Potrafimy z larwy przemienić się w motyla. Jak będę mógł doładować konto to spróbuje wygrać coś dla żony, dzieci. Dla siebie nie chcę nic, bo wiem, że zasługuję na karę. Najważniejsze, że serwis za10groszy.pl zmienił moje życie. Wiem jak teraz żyć i która drogą iść. Dziękuję Wam raz jeszcze!!! Wszyscy mamy prawo być szczęśliwi 🙂


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

4 Komentarze

  1. Długi tekst,ale ja w sprawie formalnej…o co Ci właściwie chodzi.Pomieszanie z poplątaniem!

    Odpowiedz
  2. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o bidy 🙂

    Odpowiedz
  3. Cóż za wspaniała droga życiowa :-))))

    Odpowiedz
  4. Dosyć głupio napisałeś, że zasługujesz na karę… Sam napisałeś, że myśl jest najważniejsza i osiągamy to czego pragniemy i o czym myślimy. Jeżeli uważasz, że zasługujesz na karę i co więcej sam siebie karzesz małymi wyrzeczeniami to Twój tekst trochę dla mnie nie ma sensu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.