Zabawa w aukcje

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Witam wszystkich użytkowników mojego ulubionego serwisu! Chciałabym opisać moją “przygodę” z za10groszy.pl. W 2009 roku dowiedziałam się o funkcjonowaniu za10groszy.pl i postanowiłam się zalogować. Z tego co pamiętam, dostałam chyba jakąś niewielką ilość bidów (10?). Niestety wtedy nic nie udało mi się wygrać i zniechęcona tym wydarzeniem przez ponad 2 lata nie wchodziłam na stronkę.

We wrześniu tego roku dostałam emailem wiadomość o treści “Zostałeś wybrany i tylko teraz masz szansę na odbiór 100 BIDów zupełnie za darmo.” Od razu pomyślałam, że to ściema jednak po kilku dniach stwierdziłam, że mogę spróbować, bo “może jednak to prawda?”. Wpisałam kod uprawniający do zasilenia konta i rzeczywiście jego stan wzrósł o 100 BIDów. Postanowiłam zatem spróbować swojego szczęścia w licytacji. Moją uwagę zwróciła aukcja DEBIUT. Poczytałam na czym ona polega i jakie są wymagania względem uczestników. Postanowiłam wypróbować możliwości dawane przez serwis. I tak najpierw próbowałam przebijać ręcznie a później zobaczyłam, że inni gracze licytują za pomocą automatu, więc również go uruchomiłam.

Jednocześnie włączyłam automat na innej aukcji z wyrzutnią rakiet gdzie przebicie kosztowało tylko 1 bid (akurat zbliżały się imieniny mojego synka, więc stwierdziłam, że byłby to super prezent). Niestety musiałam wyjść i nie mogłam obserwować dalszego przebiegu aukcji. Przez cały czas nieobecności w domu marzyłam jak to fajnie byłoby wygrać. Jakież było moje zdziwienie gdy po przyjściu do domu okazało się, że rzeczywiście wygrałam obie aukcje! Zabawka “poszła” za 1,60zł a pakiet 200 bidów za 0,95zł. Takim sposobem, małym a właściwie żadnym kosztem wygrałam 2 aukcje, sprawiłam niebywałą frajdę mojemu dziecku i sobie a także stałam się stałą bywalczynią na stronce. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i życzę wiele wygranych.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. ja jeszcze nic nie wygrałem a straciłem majatek ale prubuje dalej

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.