Ludzka twarz serwisu

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Witam wszystkich aukcjowiczów, hieny i inne gady, baronów bidowych, zamożnych i tych biedniejszych w zasoby bidowe itd, itp. Mój wpis chciałabym zadedykować zwycięzcom aukcji przesyłających komentarze do wygranych aukcji. Pojawiły się ostatnio wpisy, które wiążą się z aukcjami tylko w jeden sposób. Mianowicie opisują WYGRANE.

Fajnie, że w serwisie pojawiają się nie tylko wpisy dotyczące aukcji, ale też takie, które odzwierciedlają nasze uczucia, problemy i koleje losu. Fajnie, że blog stał się miejscem, gdzie można wyrazić swoje uczucia, opisać problemy…  Jeżeli ktoś tu przybył tylko po to, żeby coś wygrać to nie powinien tu zaglądać! Dzięki takim wpisom już nie raz pomyślałam, że chciałabym Was poznać. Dzięki wpisom na blogu i licytacjom polubiłam niektóre loginy. To dzięki Waszym wpisom mogę poznać Was trochę lepiej. Z niecierpliwością czekałam na opisy wygranych przedmiotów – w końcu one też dużo mówią. Dowiaduję się z nich czy login, który wygrał to kobieta czy mężczyzna, czy ma żonę i dzieci czy może jest to kawaler albo syn wygrywający dla mamy prezent, dziadek zabawkę dla wnuczka(i)… Dobrze jest wiedzieć, że za tymi loginami też kryją się ludzie z uczuciami, problemami; tacy, którzy dla rodziny, dzieci lub wnuków chcą jak najlepiej. Jestem tu przede wszystkim po to, żeby się dobrze bawić.

Bardziej niż dobra doczesne cenię sobie rodzinę, ona jest dla mnie najważniejsza. Też czasami licytowałam perfumy dla męża czy klocki dla siostrzeńca. Ważne są dla mnie również zasady etyczne. Nie jestem zwolenniczką dążenia do celu po trupach. Zastanawiam się czasem czy to w ogóle jest miejsce dla mnie… Nie jedno w życiu i w tym serwisie przeszłam i wiem, że ta dobra passa też mija. Mam to, czego najbardziej pragnęłam – dużą rodzinę. Wygrana wielkiej plazmy czy drogiego komputera niewiele tutaj może zmienić. I żadna hiena mi tego nie odbierze. Kochani, wpisujcie Wasze komentarze – będę się cieszyć Waszym szczęściem i z niecierpliwością czekać na kolejne wpisy. Pozdrawiam wszystkich.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

3 Komentarze

 1. Witam. Szkoda ze sie nie podpisałaś 🙂
  Fajny wpis – ostatnio tu takie nie bywają 🙂
  W serwisie jest róznie wiadomo – Wygrywa sie przewaznie jak sie tego człowiek najmniej spodziewa – wazne żeby wszyscy byli zdrowi a reszta to juz sama poleci.
  Mnie własnie baron wjbleble wszedł przed chwila
  w bidówke – typowa hiena – co zrobic – kicham na to . Pozdrawiam wszystkich i zycze duzo zdrowia . meqabid_

  Odpowiedz
 2. Meqabid_ to nie hieny tylko po prostu tchórze, którzy nie potrafią stanąć do uczciwej licytacji.
  gumi

  Odpowiedz
 3. Jak bym się podpisała to bym życia nie miała bo zaraz pojawiłyby się niewybredne komentarze na moj temat ale megabid_ podpowiem że znamy się bardzo dobrze nie zawsze to co oczywiste widoczne jest jak na dłoni…Pisząc ten tekst taki miałam zamiar wprowadzić inną atmosferę na bloga bo ostatnio na sam fakt brania udziału w licytacji zwłaszcza o bony robi mi się słabo…gdzie nie spojrzysz same hieny.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.