Niezwyciężona grupa 7 przebicia, cz. 2

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Nie żałowałem ani jednego BIDa, który posłużył mi na wysunięcie własnych wniosków o serwisie. Serwis ma wiele minusów, o których dowiesz się w przyszłości lub już się dowiedziałeś/aś. Tak dużo piszecie na blogu o starych wyjadaczach. Myślicie, że mają wszystko za free..? Myślicie, że oni nie inwestują w BIDy? Nieraz robią to częściej niż Wy. Jednak strach ma wielkie oczy i ludzie boją się grania z grupami wzajemnej adoracji. Chyba każdy z Was widział pojedynki wielkich mocarzy o kartę Media Markt, gdzie zawodnik znany Nam i szanowany nie zaznał smaku wygranej. Wygrana została po stronie grupy 7 przebicia, która setki razy kusiła do wejścia innych graczy, poddając na podpuchę samotnie podbijający automat znanego nam użytkownika serwisu. Jak rozpoznać 7 grupę?

Do tej pory nie zdradzałem takich tajemnic, bo były to dla mnie niepotwierdzone wnioski z gry jak i obserwacji w porywach braku BIDów na koncie, bo i takie czasy bywały. Wnioski wysunąć musicie sami: wystartowały dwa automaty, pozycja dolna nie grała ręcznej walki o „darmową” wygraną, natomiast zwiększyła 7 – 9 przebicie. Jesteś zadziorny i chcesz pokazać, że to Twoje i tanio nie oddasz przedmiotu, bo szykuje się impreza, a pomysł na prezent dla taty na urodziny jest tylko jeden – wygranie noży za 250 zł, więc zwiększasz. Po parunastu przebiciach dolna pozycja zwiększa, aukcja trwa godzinę, później drugą. Co jakiś czas pojawia się tarcza, aż w końcu dolna grupa 7 przebicia poddaje automat Twój nerwowej próbie czy ktoś się pojawi i włączy swój automat widząc, że „zostałeś sam”, czy też nie? BIDów ma nieograniczoną ilość. Dalej zabawa trwa i zostajesz sam na automacie. Oczy pożądanych skupione są na jednym przycisku „WŁĄCZ”. Ku twemu zdziwieniu pojawia się 2 graczy liczących na Twoją przegraną, ustawili automaty. Minimalna ilość to 45, tak też zrobili. No chyba, że się ma przyjemność z partyzantem posiadającym więcej klikaczy i ustawił ich np. 1000;) W końcu oni odpadają, ale zanim pojawi się ich ostatnie podbicie, grupa siódemki się pojawia i podbija ręcznie, w sposób chaotyczny, aż zostajesz sam. I tak w koło Macieju.

Jesteś mniejszy stażem to wygrasz. Jeśli masz pozycje taką jak ja – wskoczy na automata i zabawa dalej trwa… Zapewne większość z Was wie o czym piszę, bo zna ten proceder. Moi drodzy, tutaj postanowiłem zakończyć, bo to temat rzeka. Jeśli będę mieć czas a nie zapomnę o Was, to coś napiszę w przyszłości. Na obecną chwilę zostawiam Was z przemyśleniami i zanim położycie się spać zastanówcie się – ile razy DOPADLI CIĘ… Ja uciekam póki co, bo pracę dyplomową trzeba kończyć i w nowym roku obronić się. Czasu na błahostki brak, na wygrywanie BIDów także. O taniej wygranej na moim koncie mogę zapomnieć, a nie zamierzam inwestować wartości przedmiotu, choć to i tak czasem się nie sprawdza. Pozdrawiam drużynę za10groszy.pl, torna….., oraz resztę poległych na placu boju z grupą 7-9 przebicia… Powodzenia życzę wszystkim tym, z którymi miło było popisać i wygłupiać się na czacie. Dzięki za buziaki no i za kamienie, bo nieraz przyjąłem cegłę na twarz ;p haa

Pozdrawia Was baron ze Śląska i nie zapomnijcie – jeszcze tu wrócę, jak nie w tym to w innym wcieleniu.. ;))

wjbleblee


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

4 Komentarze

 1. tak znam cię szczególnie gdy licytacja trwała a ty właziłeś bez pardonu

  Odpowiedz
 2. Witam.

  Drogi przyjacielu, jestem trochę krócej użytkownikiem za10groszy.pl niż TY.
  Moje wnioski są podobne, istnieją aukcje, których nie możesz wygrać (nawet przy bardzo dużym zasobie bidów). Grupa 7-9 przebicia czuwa.
  Z każdej przegranej należy wysnuć pozytywne wnioski. Było ciężko, ale będę walczyć dalej.
  Pozdrawiam serdecznie, życzę weny twórczej przy pisaniu pracy dyplomowej i udanej obrony.
  Do zobaczenia na portalu.

  tornadobid

  Odpowiedz
 3. Życzę ci powodzenia;-) Czekam aż w końcu się pojawisz na aukcjach;-) Chociaż ostatnio nie zawsze grałeś czysto to brakuje tu Ciebie;-) Wracaj szybko;-) Pozdrawiam

  biq_bond

  Odpowiedz
 4. Wygrałem parę okazji – na razie wystarczy 😀
  Ale podpowiem – najlepiej być członkiem (choćby nieznanym) G7.

  Powodzenia!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.