Profit – aukcja limitowana cd.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Jak już wczoraj pisałem, są gracze, którzy okupują profity i bardzo rzadko przechodzi im coś koło nosa , ale nie można się temu dziwić jeśli inwestują kilka tysięcy BIDów. Możemy liczyć na szczęście na aukcjach o niższej wartości (około 400-500 zł) , bo tutaj rzadko kto wpisuje 4-5 tysięcy BIDów. Rywalizacja przeważnie rozgrywa się miedzy graczami, którzy według mnie zainwestowali nie więcej niż tysiąc BIDów lub odrobinę więcej. Ilość aukcji profit ogranicza się do jednej dziennie z wyjątkiem soboty i niedzieli, gdzie w okolicach południa mamy do wygrania pakiet 2,5 tysiąca BIDów.

Domyślam się że godzina 21:00 została optymalnie dobrana pewnie pod kątem największej ilości zalogowanych graczy o tej porze. Pamiętam jeszcze jak czas aukcji profit był chyba o 13ej w dni powszednie, później o 20:00 (choć mogę się mylić). Nawiązuje do tego, gdyż chciałbym zaproponować powrót do południowej aukcji profit, zostawiając też wieczorną, ale w ciągu dnia przydałaby się taka mała atrakcja. Nie musi być to wartościowy przedmiot. Myślę, że dużym powodzeniem cieszyłyby się karty podarunkowe, perfumy, zabawki czy też jakiś większy pakiet bonów sodexo. Możemy nawet pozostawić limit 5–ciu osób, by zabezpieczyć się przed brakiem zainteresowania, chociaż jestem przekonany, że po ostatniej „nagonce” liczba graczy zwiększyła się znacząco (a co za tym idzie chętnych do wygrania czegokolwiek jest sporo).

Pamiętam jak kiedyś jeden z blogowiczów prosił, żeby wprowadzić jakieś aukcje w nocy. Wtedy było to nie do pomyślenia i trudno było sobie to wyobrazić a teraz pewnie spora liczba graczy nawet nie wie, że jeszcze niedawno podbijało się tylko od 8 do 24, więc może i mój pomysł będzie wprowadzony. Tak jeszcze na koniec, można by pomyśleć o jakimś pamiętniku za10groszy lub kalendarium … Można tam umieścić informacje na temat zmian w serwisie, opisać jego historię itp. Sam chętnie przejrzałbym coś takiego a nowi gracze są pewnie ciekawi jak to kiedyś wyglądało. Można nawet rozpisać konkurs na projekt takiego kalendarium, pozostawiam temat otwarty…

Nałogowiec


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. zastanawiam się jaki nick kryje się pod kryptonimem “nałogowiec” haha…

    Odpowiedz
  2. a czy po przeczytaniu taego tekstu nie wzrosna stawki aby wygrać do kilku tysięcy bidów ?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.