Blog za10groszy.pl

wtorek, 8 marca 2011

Czy warto?

Witam wszystkich serdecznie. Może komuś mój tekst wyda się niemądry lub banalny, ale chciałabym podzielić się z wami moimi wrażeniami co do tej strony.
Przede wszystkim nowym użytkownikom, którzy jeszcze nie do końca łapią, o co tu chodzi, nasuwa się pytanie, czy warto. Otóż warto! A dlaczego?
Ponieważ macie szanse wylicytować nowe rzeczy, na które normalnie trzeba wydać majątek, a tu wystarczy tylko pomyśleć, w którym momencie przyłączyć się do aukcji i jak licytować. Co najważniejsze, możecie wygrać mając nawet małą ilość bidów, nie musicie wkładać w to nie wiadomo jak dużo kasy. Wystarczy, że logicznie pomyślicie i dobrze oszacujecie swoje szanse. To nic trudnego. Niektórych odpychają automaty, że z nimi trudno wygrać. Guzik prawda, automat to tylko automat, człowiek zawsze może z nim wygrać. To nie jest problem, wystarczy racjonalnie myśleć i właśnie dzięki temu możecie wygrać, a warto licytować, bo nigdzie więcej nie znajdziecie takich przedmiotów i za taką cenę, dlatego warto poświęcić parę złotych, żeby wygrać przedmiot wart parę tysięcy.
Ilona

5 komentarzy:

 1. OK, Ilonko piszesz, że wystarczy "tylko" pomyśleć, więc pomóż mi z myśleniem i oświeć mnie kiedy mam wchodzić w dane aukcje żeby za parę groszy wygrać sprzęty o wartości kilku tysięcy złotych.

  OdpowiedzUsuń
 2. też jestem ciekaw.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe czy już ci się udało wygrać, jakiś przykład poproszę, chyba że chodzi o rachunek prawdopodobieństwa haha:))) pozdro od wiadomo kogo, a jak nie to będzie zagadka hihi

  OdpowiedzUsuń
 4. No wlasnie...czy warto? Ile trzeba wydac zeby kupic np telefon wart okolo 1000pln? Nie rozumiem tez idei automatow...
  Automat podbija stawke o 1 grosz...co jakies 10s. Skonczy licytowac jak skoncza sie bidy danego uzytkownika i co w wtedy? Koniec aukcji czy wskakuje nowy automat i tak do konca bidow zainteresowanych aukcja?

  OdpowiedzUsuń
 5. mam pytanie jestem początkujący nie mam konta na za 10 gr ale chce je założyć i czy możliwe jest wygranie sony vaio 9na za (10gr.pl) za 70 zł ?

  OdpowiedzUsuń