Niedoceniane Aukcje Profit

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Od dłuższego czasu przyglądam się aukcjom PROFIT i analizując wyniki wygranych można zauważyć, jak bardzo niedoceniany to jest typ aukcji. Myślę, że można tutaj najłatwiej i najtaniej wygrać wiele cennych przedmiotów, dodatkowo bez wpływu na limit wygranych. Dlatego podziwiam jednego z użytkowników, który szybko zauważył, że ten typ aukcji daje znacznie większe możliwości niż jakikolwiek inny. 

Praktycznie nie ma aukcji PROFIT bez niego i oglądając wyniki pozostaje mu tylko pogratulować. Inni „zabijają” się w normalnych aukcjach x 3, a tutaj spokojnie można wygrać znacznie taniej. Przestudiujcie, drodzy użytkownicy, te aukcje. Wnioski nasuwają się same. Ten typ aukcji został wprowadzony stosunkowo niedawno i być może stąd pewien dystans. Może też ryzyko zainwestowania z góry bidów odstrasza, ale wyniki do tej pory są bardzo zachęcające. I jeszcze jedna zaleta o której wszędzie głośno – brak hien! To, co wydaje się być kluczowe na tych aukcjach, to strategia. Ze względu na brak funduszy pełnię tylko rolę kibica i przypatrywałem się kilku aukcjom PROFIT i można było zauważyć różne podejścia do gry.

Niektórzy od początku idą na całość z automatami, inni wstrzymują się i zachowują włożony pakiet do końca. Są też tacy, którzy kontrolują przebieg licytacji na bieżąco, kiedy są więcej niż 2 automaty, odpuszczają. Ktoś „spadnie”, wtedy wchodzą. Często tylko przebijają ręcznie (szkoda automatu), aż wejdzie następny automat. I tutaj po raz kolejny słowa podziwu dla użytkownika, o którym pisałem na początku. Nie znam tego nicka z wcześniejszych rozgrywek, ale na pewno musi to być osoba bardzo doświadczona w tej zabawie. Na tych aukcjach demonstruje profesjonalne „cwaniactwo” i rozgrywa je po mistrzowsku. Proponuję poświęcić trochę czasu i przyjrzeć się kilku takim aukcjom. To cały czas sposób taniego zdobycia bardzo cennych przedmiotów, bo tylko takie dostępne są w tym typie aukcji. Skoro serwis daje takie możliwości, to może warto skorzystać, póki nie będzie za późno.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

5 Komentarze

 1. kolego pędz do banku i graj, nikt ci nie broni..
  Jak nie dasz rady, to mama niech Ci kredyt załatwi i po problemie..
  Zeby coś wygrać na proficie, muszisz zapamietać, ze musisz mieć tyle bidów co salmiak i vratislav razem wzięci..
  miłym akcentem kończąc, pozdrawiam Cie obserwatorze…
  wjbleblee

  Odpowiedz
 2. Wjbleblee – jakbyś dobrze obserwował te aukcje, to byś zobaczył, że wspomniany przez Ciebie Salmiak wygrywa dosłownie za darmo. A wygrywa dlatego, ponieważ inni ustawiają bardzo mało bidów a nie dlatego, że Salmiak ma ich cały worek. A dodatkowo gra bardzo mądrze. Nie rzuca się z automatem od początku, nawet jak jest dwóch graczy, to przebija ręcznie aby “zaprosić” trzeciego. A wtedy spokojnie czeka, aż ludzie się wystrzelają. To nie liczba bidów decyduje o zwycięstwie a taktyka. Poza tym, dużą pomocą są systemy o ktorych już głośno wśród użytkowników serwisu. Na pewno Salmiak taki system do obserwowania, zliczania i automatycznego przebijania ma. Gra tak, na ile pozwalają mu inni. A skoro pozwolają mu na wygrywanie aukcja po aukcji zupełnie bezkarnie, to tym bardziej należy go podziwiać. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 3. jestem ciekawa skąd Ty wiesz, że wygrywa niewielką ilością bidów???? To, że pokazują, że np wydał na tę aukcję 200bidów nie oznacza, że tylko tyle postawił. Zgarniętą mu całą pulę jaką dał zapisując się, a, że aukcja zakończy się po np 7 jego podbiciach, nie oznacza tego, że z konta nie zniknęło mu np 4000 bidów.

  Odpowiedz
 4. Moim zdaniem aukcje profit powinny być również zaliczane do limitu 5 aukcji w miesiącu. Co o tym sądzicie?

  Odpowiedz
 5. jestem za powinny byc limity jak na wszystko wtedy będa równe szanse dla kazdego

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.