Na razie mam na koncie pakiety

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Idzie zima, poranki mroźne i w ogóle na pewno nic nikomu się nie chce. W takie ponure dni, nic innego mi się na myśl nie nasuwa jak tylko portal za10groszy.pl, gdzie lubię spędzać czas w emocjach, gdzie nic nie jest wiadome.

Niestety niczego innego nie mogę wygrać jak pakiet 300 BiD-ów, nie wiem naprawdę, czemu mam takiego pecha heh ;( Wygrałem już 6 razy ten pakiecik i za każdym razem sięgałem potem zera na koncie.

Na przykład na zabawie urodzinowej chciałem ustrzelić „2” i nic z tego. Niestety straciłem ponad 80 bidów na tej zabawie i ani razu nie wygrałem, to musi być jakiś pech albo po prostu łapczywość, gdzie nie umiem wytrzymać i uzbierać, tylko jak cokolwiek mam to od razu licytuję.

Blog daje mi dużo wiedzy dzięki temu że inni piszą, opisują i dają rady dla nowych, do których zresztą i ja się zaliczam. 

Wiem, pewnie powiecie, że takim sposobem to nie wygram nic i ja to dobrze sam wiem. Ale gdy już na koncie coś mam, a mi się nudzi, to nie umiem tego utrzymać i dozbierać. Ja tu nie piszę po to, by dostawać bidy, tylko dlatego, że lubię pisać o tym, co wyprawiam na licytacjach i słuchać Waszych ewentualnych rad, którymi już wielokrotnie się sugerowałem. Dziś wygrałem po raz kolejny pakiecik i zamierzam zbierać takie pakieciki, aż trochę przybędzie mi na koncie BiD-ów. Wiem, będzie to trudne, ale cóż, jakoś się sprężę.

Wiele czytałem na blogu i wiem, że dużo osób jest tu prawie od początku i z wieloma nie mam szans, ale mam taką nadzieje że i ja dołączę do grona tych wygrywających, bo kiedyś ta zła passa się musi skończyć, jestem uparty i będę dążył, by być jednym z tych lepszych. Blog daje mi dużo wiedzy dzięki temu że inni piszą, opisują i dają rady dla nowych, do których zresztą i ja się zaliczam. Dwa razy brałem udział w aukcjach dla nowych, ale niestety nic nie wygrałem, zresztą nawet na tych aukcjach widać, że jest dużo takich jak ja, więc się nie przejmuje, że jestem sam, bo wierzę, że do wygrywania potrzebny jest czas i wytrwałość.

Mam nadzieję, że za10groszy.pl będzie długo działać i cieszyć się popularnością, tak więc jeżeli ktoś z was może mi udzielić porady, jak wygrać pierwszą i tak bardzo upragnioną aukcje z jakąś rzeczą to piszcie, chętnie przeczytam i spróbuję się dostosować. Z góry wielkie dzięki za wyrozumiałość i za porady, które mi udzielicie.

Pozdrawiam wszystkich.

K.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

 1. Cześć.
  W szybki sposób podaję Ci receptę –>
  kup sobie 2500 bidów i gwarantuje, że z pewnością coś ciekawego wygrasz.:)
  Jak już mówiłeś o aukcjach debiut, to proponuję byś wyczaił moment, gdy będzie do zwuciężenia bon upominkowy o wartości 50, czy karta doładowująca kom. o takim samym nominale pln.
  Później na spokojnie oczywiście przenieś się na licytacji dla użytkowników z dorobkiem, czyli tych z wygranym 1 przedmiotem. Nie zapominaj o manierach i godności, by już na samym starcie nie być tym “anty graczem”. ;))
  Pozdro dla Ciebie i życzę powodzenia w wygraniu aukcji ;d
  wjbleblee

  Odpowiedz
 2. tak wiem wiem ale niestety zero gotówki heh 🙁

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.