Trzeba zwierać szeregi

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone
Już wiem, co trzeba zrobić, aby wygrać na początku jedną, a później następną aukcję w serwisie za10groszy.pl. Jest jedna zasadnicza sprawa: nie ma co stawać do walki, skoro nie ma się wojska (czyli bidów), puli, którą trzeba postawić na zwycięstwo.

To jest podobnie jak w kartach, czasem można mieć słabą kartę – wtedy lepiej się wycofać i poczekać na drugie rozdanie. Jednak część graczy jakby robi “dobrą minę do złej gry” – i w takim momencie po prostu przegrywa, choć nie jest powiedziane, że to jest pewna przegrana. Czasem, lecz bardzo rzadko, zdarzyć się może, że los nam sprzyja i cudem wygramy, ale czy warto ryzykować utratę tego co już mamy?

Przez te słowa chcę Wam, czyli aukcjowiczom serwisu za10groszy.pl przekazać pewną wskazówkę na przyszłość, co zrobić żeby wasze szanse na wygraną wzrosły.

Po pierwsze, to podobnie jak w życiu, żeby coś osiągnąć, zwyciężyć, zdobyć (np. w jakiejkolwiek firmie, żeby dobrze prosperowała) – najpierw trzeba włożyć dużo wysiłku czasu, a przede wszystkim pieniędzy.

Podobnie jest w tym serwisie. Trzeba kupować bidy, jak i również walczyć o nie, a zyskanej puli nie przepuszczać na bieżąco. Tylko jak mówi przysłowie: “ziarnko do ziarnka i będzie miarka”, czyli procent składany w oszczędzaniu. Następnie, mając liczną armię, każdy indywidualnie będzie mógł podjąć prawdziwą walkę mając oczywiście większe szanse na zwycięstwo, choć i tak nie jest powiedziane, że tę walkę wygra. Tylko że w tym momencie, kiedy “stajemy naprzeciw siebie”, lepiej stać silnie na nogach. Mam nadzieję, że chociaż części z Was te słowa pomogą w zwycięstwie.

Powodzenia dla wszystkich.

Martines


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.