Poszukiwaczka adrenaliny

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone
Jako „świeżak” /czyt. nowy/ w serwisie, chcąc nie być gorszą od wielu, zaczęłam czytać bloga… Co prawda nie miałam na celu szukania plotek, ploteczek, nagonek itp., lecz wskazówek – jak grać, jak licytować i robić to z korzyścią dla siebie…

Chociaż nie znalazłam tu jeszcze dokładnie tego, czego szukałam, ale za to znalazłam parę tekstów, które po ciężkim dniu pracy naprawdę poprawiają humor:D

Po głębokim zastanowieniu się, po co tu jestem i co ja tu robię, doszłam do wniosku, że tak jak wiele osób, chciałam po pierwsze licytować na aukcjach, a po drugie wygrywać owe aukcje.

Po głębokim zastanowieniu się, po co tu jestem i co ja tu robię, doszłam do wniosku, że tak jak wiele osób, chciałam po pierwsze licytować na aukcjach, a po drugie wygrywać owe aukcje (w drugi punkt się nie zagłębiajmy, bo skutek nie zawsze „in plus”;)). Idąc dalej tym tropem i znów przeżywając burzę mózgu, zwróciłam uwagę na to, iż licytujących jest troszkę więcej, niż licytowanych przedmiotów w określonym czasie (co oczywiście jest normalne na aukcjach). Cóż więc tak naprawdę sprowadziło tu wielu licytujących a nie wygrywających… Sama chęć wygranej? Dusza hazardzisty? Co powoduje, że nawzajem próbujemy sobie „dopiec” lub odegrać się za porażki? Co wpływa na nas w taki sposób, że staramy się wygarnąć innym wręcz wszystko co jest nam „nie na rękę”, a do czego na „lajfie” nawet byśmy się nie przymierzali?

Nie oczekuję wiele po tym krótkim „bazgrołku”, lecz żywię cichą nadzieję, że osoby, które zerkną tu skłonią się do odrobiny refleksji, gdyż moim skromnym zdaniem: to zbyt mała ilość pobudzających doznań przyciąga nas tu po odpowiednią „dzienną/nocną dawkę niesamowitego pobudzacza”, jakim jest ADRENALINA (dzięki której/przez którą robimy coś, co w świetle dnia i obecności znajomych, rodziny czy sąsiadów sami uznalibyśmy za nierozsądne, niekulturalne, dziecinne bądź też niedorzeczne).

Z pozdrowieniem dla wszystkich wygrywających – wiecznie przegrywająca poszukiwaczka uzależniającej adrenaliny 😉

philip85


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.