Kilka pytań i spostrzeżeń

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone
Co trzeba zrobić żeby wygrać? Ile trzeba mieć bidów? Na co się nastawić? Czy ustawić automat? Choć człowiek obserwuje aukcje i wydaje mu się, że wszystko ma pod kontrolą, to wcale tak nie jest.

Nie wiemy i nie jesteśmy w stanie sprawdzić, kto i co będzie robił po drugiej stronie. Nie wiem, czy właśnie ta osoba ma na swoim koncie 5 tysięcy bidów czy więcej, a może ma tylko 100.

Wydaje mi się, że jest za mało Aukcji “Debiut”, gdyż jest tyle nowych osób, że szanse na wygraną aukcję są niewielkie. Ale jak to w życiu, czasami szczęście nam sprzyja, osobiście wydaje mi się, że trzeba nastawiać się na dwie aukcje. Wtedy szanse jakby rosną, bowiem gdy nastawimy się na jedną aukcje i trafimy choć na jednego uczestnika stawiającego też wszystko na jedną kartę, obie te osoby stracą dużo albo nawet przebiją równowartość towaru, co jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe.

Jak można przebić równowartość danego towaru? Powiem na swoim przykładzie, że również brałem udział w podobnych licytacjach, lecz starałem się zachować zdrowy rozsądek, czyli nie stracić więcej, niż miałem osiągnąć. A to tylko po to, aby nie dać wygrać drugiej osobie? Jest to chęć rywalizacji, a raczej zwycięstwa, za wszelką cenę. Jest to niemądre, dlaczego mam nie ustąpić??? — Ustąp.

Marcin


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.