Być zwycięzcą!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Do serwisu trafiłem po tym, jak znajomy zaczął opowiadać, jak tanio nabywa różne wartościowe i nowe rzeczy. Powiedziałem sobie – warto spróbować, przecież dużo nie tracę.

Na dzień dobry zakupiłem pakiet 1000 bidów i z niecierpliwością, jak również z odrobiną strachu, zabrałem się do licytacji pakietów.

Dla początkującego i nikomu nie znanego nick’a – łatwo nie było, jednak udało się. Pierwszy pakiet kupiony i będzie za co licytować w następnym dniu. Powolutku, po cichutku, z dnia na dzień przybywało mi bidów na koncie, więc postanowiłem “podejść” do czegoś drobnego – tak, aby zwróciła się inwestycja za pierwszy pakiet.

Jakie było zdziwienie, gdy jednak ujrzałem swój nick w połączeniu z napisem ZAKOŃCZONA!

Byłem pełen nerwów ustawiając automat, ale zaryzykowałem. Licytacja przeciągnęła się do następnego dnia, a z obserwacji wywnioskowałem, że pewnie dołączą inne osoby i już po mnie. Jakie było zdziwienie, gdy jednak ujrzałem swój nick w połączeniu z napisem ZAKOŃCZONA!

W taki oto sposób – wszelkie koszty zostały zwrócone z nawiązką, ale chciwość ludzka nie zna granic, więc namierzyłem następny przedmiot – jedno kliknięcie i znowu radość: MAM, jest MOJE! Wierząc w swoje szczęście popatrzyłem, co jeszcze mi się przyda, a długo nie trzeba było szukać. Podszedłem do następnej licytacji (z dość poważnym i dużo bardziej doświadczonym graczem), którą z dużą dozą strachu i niepewności, ale… znowu wygrałem. Tyle szczęścia jak na jeden dzień, czas się wylogować i odpocząć po “ciężkiej pracy”.

W następnych dniach nie było już tak wesoło, bo chciałem jak najszybciej zapełnić limit 5 wygranych – tak się zaczęła moja zagłada. Nie patrząc na nic, licytowałem wszystko. Udało się wygrać jeszcze jedną rzecz, ale poprzez liczne szaleństwa i brak rozsądku – w chwili obecnej, gdy to piszę, zostałem z jednym BID’em.

Mam nadzieję, że moje doświadczenia pomogą nowym i zapalonym graczom nie stracić wszystkiego.

Pozdrawiam Wszystkich życząc tanich i udanych licytacji!

Uważajcie – jeszcze wrócę 🙂

P.S.

Za wszystko zapłacisz kartą Visa, ale posiadanie nieograniczonych BID’ów – BEZCENNE


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

 1. Uwazam że licytacja na http://www.za10groszy.pl jest
  niesamowita mozliwoscia nabycia roznych sprzetow
  przez osoby zupelnie niemajetne! Taka mozliwosc
  niema sobie rownej !
  z powazaniem
  zibi1941

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.